VÍTEJTE,

 

vstupujete právě na cloudový server FrameXX CONTROL, který Vám umožní vzdáleně ovládat přiřazená zařízení z prostředí libovolného prohlížeče.

K tomu aby systém pracoval co nejlépe, je třeba aby ovládané zařízení obsahovalo firmware verze 3.1 a novější.
Jestliže tomu tak není, proveďte aktualizaci přístroje.

Krátký návod jak zprovoznit vzdálené ovládání FrameXX zařízení:
– Založte FrameXX účet na FrameXX CONTROL
– Nastavte zařízení aby spravně komunikovalo s CONTROL cloudem. To znamená –
1. Pojmenujte zařízení (Jméno zařízení)
2. Vstupte do Monitoring/Vzdálené ovládání
3. Vložte název FrameXX účtu jak byl před okamžikem vytvořen
4. Zkontrolujte že Monitorování je nastaveno jako aktivní (pasivní část portálu, kde lze kontrolovat provoz zařízení a prohlížet si Historii spuštění)
5. Aktivujte Vzdálené ovládání
6. Nastavte parametry vzdáleného ovládání. Jestliže použijete Default nastavení, budete omezeni při využívání FTP/CMS serveru pro využívání a ukládání souborů pro Prezentace a Playlisty. Jestliže definujte jiný FTP server, budete mít dostupné všechny funkce (nezapomeňte v tomto případě nastavit adresu serveru i v profilu FrameXX účtu)
7. Zadejte Interval mezi dotazy na server, v kterém se zařízení pravidelně dotazuje, zdali byl zanechán pro něj nějaký příkaz. Default interval je 20sekund, kratší bude znamenat rychlejší odezvu zařízení na změny z i-Frame portálu, ale může vést k velkému zatížení sítě a serveru.
8. Zvolte zdali povolit odesílání seznamu všech  lokálních souborů (MEMORY, USB, SD) na portál. Toto umožní velmi příjemným způsobem spouštět a vybírat soubory a složky, nicméně pozor na velmi vysoké počty souborů médiu (což např. již u 8GB katy může vést k tisícům souborů, jejichž seznam se bude odesílat od zařízení na server)

Jestliže budete mít jakýkoliv dotaz, myšlenku či objevíte chybu, prosíme kdybyste nám mohli dát vědět. Na systému neustále pracujeme a každá připomínka posouvá systém k větší dokonalosti.

FrameXX CONTROL cloud je k dispozici  ZDE

 

Děkujeme !

 

Váš tým FrameXX.

2014-2023©FrameXX